Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/До служби у справах дітей Мукачівської міської ради надійшло два повідомлення про жорстоке поводження з дітьми
Вівторок, 28 липня 2020 10:04

До служби у справах дітей Мукачівської міської ради надійшло два повідомлення про жорстоке поводження з дітьми

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

         Працівниками служби спільно з інспекторами ювенальної превенції відвідано дітей за місцем їх проживання, з'ясовано причини та обставини такого поводження з ними, вивчено умови проживання та рівень безпеки дітей. В одному випадку, під час сімейної сварки, вітчим побив 17 річного пасинка. У другому – 14 річна дівчинка потерпає від знущань матері: дитина недоглянута, недоїдає, спить на балконі. На час відвідування у дівчинки виявлено множинні синці.
➡ За результатами обстеження сімей, працівниками поліції на «горе-батьків» складено адмінпротоколи за статтями 173-2, 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення малолітню дитину каретою швидкої допомоги доправлено до обласної дитячої лікарні для обстеження і надання медичної допомоги. Наразі службою у справах дітей вивчається інформація про родичів маленької дівчинки, які б могли взяти тимчасово дитину на виховання та утримання, а також скеровано листи до управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради про проведення оцінки потреб дітей та їх сімей, у разі потреби – взяття дітей та їх сімей під соціальний супровід.
підписуйтесь на
telegram-канал: https://t.me/Mukachivska_rada
twitter: https://twitter.com/MukachevoPressa
instagram: https://www.instagram.com/mukachivska_miskrada/
youtube-канал: https://www.youtube.com/channel/UCzW60VEq1f-AchMKI6ox7PQ/videos

Прочитано 55 разів

ГАЛЕРЕЯ