Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Графік прийому депутатами
П'ятниця, 30 жовтня 2015 02:00

Графік прийому депутатами

№ округу

Прізвище, ім’я по батькові депутата, суб’єкт висування (назва місцевої організації партії) Час та місце прийому громадян, контактний телефон Округ (межі округу)
1 Ковач Людмила Ярославівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Кожен третій четвер місяця з 15:00-18:00, кімната школяра (2-ий поверх), ЗОШ №13, телефон: 066-072-87-50 Виборчий округ № 1 (бульв.Юрія Гойди)
2 Євстратьєв Роман Романович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Вул.Д.Галицького, 87, магазин “АВС”, телефон: 050-709-65-81 Виборчий округ № 2 (вул.Балудянського, вул.Василія Проніна, вул.Дезидерія Задора, вул.Коцки, вул.Кралицького, вул.Терелі Йосипа (Краснодонська), вул.Лавківська, вул.Північна-бічна, вул.Підлавочна, вул.Сонячна, вул.Ференца Ліста)
3 Попович Надія Василівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Другий понеділок місяця о 15:00 в приміщенні ЗОШ №11 по вул.Осипенка, 58, телефон: 5-19-52 Виборчий округ № 3 (вул.Осипенка: 20, 29–29В, 31А, 35–35В, 39–39В, 41, 43; вул.Росвигівська: 18, 20, 24–26, 34–38; вул.Туряниці, вул.Щепкіна, пров.Туряниці, вул.Раковського Івана (пров.Щепкіна))
4 Ланьо Ірина Анатоліївна, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Перша середа місяця з 14:00-15:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 099-557-55-81 Виборчий округ № 4 (вул.Глюка Гаврила (Амурська), вул.Андрели Оросвигівського, вул.Комана Михайла (Волзька), вул.Галана, вул.Гастелло, вул.Грабаря, вул.Грабовського, вул.Дарвіна, вул.Декабристів, вул.Івана Мондока, вул.Качалова, вул.Свято-Миколаївська (Короленка), вул.Луки Дем’яна, вул.Немировича-Данченка, вул.Попова, вул.Росвигівська: 1–3; вул.Світанкова, вул.Університетська: 3–5, 8–137; вул.Яна Амоса Коменського: 2–58, 60–170; пров.Грабаря)
5 Тіба Терезія Василівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Перший вівторок та третій четвер місяця з 13:00-14:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-913-44-02 Виборчий округ № 5 (вул.Береша, вул.Митрополита Володимира (Генерала Петрова): 2–9, 15, 17–24, 27, 31; вул.Довговича, вул.Дулішковича, вул.Егана, вул.Лінтура, вул.Потушняка, вул.Росвигівська: 28; вул.Тиха, вул.Червоногірна, вул.Яворницького, пров.Потушняка, пров.Яворницького)
6 Бердишев Олександр Вадимович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Останній четвер місяця о 16:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-513-33-93 Виборчий округ № 6 (вул.Митрополита Володимира (Генерала Петрова): 10–14, 16, 26, 28–30, 32–44; пров.Генерала Петрова)
7 Кушнір Іван Іванович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Перший понеділок місяця з 14:00-17:00, кабінет №4, приймальня директора, гуманітарно-педагогічний коледж МДУ, вул. Я.Коменського, 59, телефон: 3-94-43 Виборчий округ № 7 (вул.Базиловича, вул.Василя Жупана, вул.Гавелки, вул.Данила Галицького, вул.Карабелеша, вул.Кукульника, вул.Петра Лодія, вул.Росвигівська: 7–17А, 19–19А, 21; вул.Червона Гора, вул.Чернеча Гора, вул.Яна Амоса Коменського: 59; пров.Базиловича)
8 Лендьєл Іван Іванович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Друга субота місяця з 10:00-12:00, кабінет 107 (1-ий поверх), Мукачівський державний університет, телефон: 5-44-61 Виборчий округ № 8 (вул.Бейли Бартока, вул.Контратовича Ернеста (Болотнікова), вул.В. Бурча, вул.Виноградна, вул.Водна, вул.Боршоша-Кум'ятського Юлія (Гайдара), вул.Глібова, вул.Братів Шерегіїв (Добролюбова), вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карпенка-Карого, вул.Кропивницького, вул.Гашека Ярослава (Кубанська), вул.Лебедєва, вул.Легоцького, вул.Мечнікова, вул.Мора Йокаї, вул.Набережна, вул.Набережна-бічна, вул.Басараба Василя (Омська), вул.Осипенка: 1–19, 20Д–28А, 30, 32–34, 36–38, 40, 42, 44–56; вул.Панаса Мирного, вул.Борецького Адальберта (Панкратова), вул.Шолтеса Золтана (Пугачова), вул.Ужгородська, вул.Медвецького Миколи (Уральська), вул.Теліги Олени (Фадєєва), вул.28 Панфіловців, пров.Водний, пров.Набережний)
9 Щербан Тетяна Дмитрівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Другий вівторок місяця з 16:00-18:00, кабінет №301, 3-ій поверх, приймальня ректора, Мукачівський державний університет, вул.Ужгородська, 26, телефон: 2-11-09 Виборчий округ № 9 (вул.Латорична, вул.Перемоги, вул.Підопригори, вул.Світла, вул.Сеченова, вул.Університетська: 5А–7Г; вул.Філатова, пров.Перемоги)
10 Морека Микола Миколайович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Перший та третій вівторок місяця о 14:00, кабінет №25,  ЗОШ №1, вул.Пушкіна, 23, телефон: 2-15-87, 2-21-05 Виборчий округ № 10 (вул.Валенберга, вул.Грушевського, вул.Єпархіальна, вул.Івана Паркані, вул.Йосипа Жупана, вул.Космонавта Беляєва, вул.М. Вітенбергера, вул.Федорова, вул.Ярослава Мудрого: 1–33;)
11 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 11 (вул.Миру, вул.Пирогова, пл.Кирила і Мефодія (Миру), пров.Миру)
12 Паламарчук Ольга Семенівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Остання п’ятниця місяця з 12:00-14:00, кабінет № 405, 4-ий поверх, обласна дитяча лікарня - поліклінічне відділення, вул.І.Франка, 39, телефон: 050-926-63-64 Виборчий округ № 12 (вул.Возз’єднання, вул.Габермана, вул.Достоєвського, вул.Духновича: 2–74; вул.Купальна, вул.Лермонтова, вул.Млинська, вул.Музикальна, вул.Мункачі, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Чайковського, ЦРЛ)
Лопатюк Христина Адальбертівна, (Мукачівська міська організація «КМКС» Партія угорців України) Друга середа місяця о 10:00 год. по вул.Кошута, 1, телефон: 5-46-38 Виборчий округ № 12 (вул.Возз’єднання, вул.Габермана, вул.Достоєвського, вул.Духновича: 2–74; вул.Купальна, вул.Лермонтова, вул.Млинська, вул.Музикальна, вул.Мункачі, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Чайковського, ЦРЛ)
13 Деркач Євгенія Михайлівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Кожен 2-ий четвер місяця кабінет №41 приміщення поліклініки Мукачівської ЦРЛ, вул. Грушевського, 26
з 15:00 по 17:00, телефон: 050-784-62-63
Виборчий округ № 13 (вул.Айвазовського, вул.Борканюка, вул.Василя Стуса, вул.Глінки, вул.Духновича: 75–198; вул.Кошута, вул.Крива, вул.Мусоргського, вул.Олени Мондич, вул.Пархоменка, вул.Чендея Івана (Радіщева), вул.Римського-Корсакова, вул.Стеця Павла (Тельмана), вул.Терека, вул.Петкі Шандора (Ударників), вул.Ш. Пака, вул.Юрія Оробця, пров.І Римського-Корсакова, пров.ІІ Римського-Корсакова)
14 Казибрід Олег Романович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Кожен перший понеділок місяця о 10:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет №72), телефон: 050-961-23-74 Виборчий округ № 14 (вул.Академіка Морозова, вул.Верді, вул.Свято-Михайлівська (Індустріальна): 6–12А)
15 Не представлений у міській раді Виборчий округ № 15 (вул.Іоана Павла ІІ (В’ятська), вул.Гончарова, вул.Єрмака, вул.Корятовича, вул.Лаборця, вул.Шепи Антона (Луначарського), вул.Некрасова, вул.Пивоварна, вул.Підгорянська, вул.Сергія Лазо, вул.Слов’янську, вул.Сороча: 1–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Спартака, вул.Стара, вул.Українська, пров.Пивоварний)
16 Турис Світлана Леонідівна, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Перша п”ятниця місяця о 15:00 в в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет №72), телефон: 050-24-58-186 Виборчий округ № 16 (вул.Закарпатська, вул.Свято-Михайлівська (Індустріальна): 31–35, 37, 39; вул.Пучіні, вул.Свалявська, вул.Шишкіна)
17 Бігун Марія Іванівна, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Другий четвер місяця о 14:00, трикотажна фабрика “Мрія”, вул.Масарика Томаша (Матросова), 13, телефон: 050-372-01-20 Виборчий округ № 17 ( вул.Гулака-Артемовського, вул.Свято-Михайлівська (Індустріальна): 3–5, 35А, 37А, 45–53; вул.Карпінського, вул.Міклухо-Маклая, вул.Пржевальського, вул.Руська, вул.Сороча: 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–206;)
Цибарь Іван Іванович,  (Мукачівська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”) Другий вівторок місяця з 12:00-14:00,  вул.Достоєвського, 7/5, телефон: 050-432-01-05 Виборчий округ № 17 (вул.Гулака-Артемовського, вул.Свято-Михайлівська (Індустріальна): 3–5, 35А, 37А, 45–53; вул.Карпінського, вул.Міклухо-Маклая, вул.Пржевальського, вул.Руська, вул.Сороча: 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94–206;)
18 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 18 (вул.Білоруська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Брюллова, вул.Гаджеги Василя (Інтернаціональна), вул.Кисельова Дениса (Котовського), вул.Мамина-Сибіряка, вул.Марка Вовчка, вул.Масарика Томаша (Матросова), вул.Михайла Токаря, вул.Олекси Довбуша, вул.Ракоці, вул.Русина Василя, вул.Цібере Василя (Суворова): 2А–57, 59, 61, 63–63Б, 65; вул.Сурікова, вул.Федора Манайла, пров.Писарєва, пров.Федора Манайла)
19 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 19 (вул.Великогірна, вул.Кооперативна, вул.Коперника, вул.Коцаки, вул.Об’їзна, вул.Цібере Василя (Суворова): 58, 60, 62, 64, 66–107; пров.Великогірний)
20 Дем’ян Юрій Юрійович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Третій вівторок місяця з 16:00-18:00 в приміщенні ДНЗ “Мукачівський центр професійно-технічної освіти” по вул.І.Франка-бічна, 18 контактна особа - Герц Вікторія, телефон: 050-101-27-23 Виборчий округ № 20 (вул.Івана Франка: 69–69В, 71–73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89А–89Б, 91, 93–125, 127, 131, 133–189; вул.Івана Франка-бічна, пров.Івана Франка)
21 Йонаш Іван Михайлович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Перший та останній вівторок місяця о 15:00 в приміщенні по вул.Великогірна, 42, телефон: 050-550-40-10 Виборчий округ № 21 (вул.Івана Франка: 45–47, 49–49А, 51–68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86В, 88, 90Б, 92, 126–126Б, 128–130В, 132А–132Д; вул.Івана Франка ІІ циганське селище, вул.Канальна, вул.Лісна, вул.Поперечна, вул.Поштова, вул.Проектна, вул.Резервна, вул.Стасова, вул.Трудова, вул.Тупікова, вул.Шкільна, пров.Пісчаний, пров.Степовий)
22 Голуб Теодор Теодорович, (Мукачівська міська організація «КМКС» Партія угорців України) Другий вівторок місяця о 15:00, поліклінічний корпус обласної дитячої лікарні, кабінет №109/2, вул.І.Франка, 41 телефон: 050-162-49-39 Виборчий округ № 22 (вул.Академіка Павлова, вул.Ватутіна, вул.Готвальда, вул.Єсеніна, вул.Івана Франка: 1А–44, 48, 50; вул.Київська, вул.Олександра Невського, вул.Тургенєва)
  Іванюк Євгеній Сергійович, (Мукачівська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”) Четвертий вівторок місяця з 12:00-14:00, вул.Достоєвського, 7/5, телефон: 095-565-25-41 Виборчий округ № 22 (вул.Академіка Павлова, вул.Ватутіна, вул.Готвальда, вул.Єсеніна, вул.Івана Франка: 1А–44, 48, 50; вул.Київська, вул.Олександра Невського, вул.Тургенєва)
23 Лабош Михайло Михайлович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Щопонеділка з 14:00-17:00, ЗОШ № 2, телефон: 050-197-10-57 Виборчий округ № 23 (вул.Августина Волошина, вул.Вакарова, вул.Верховинська, вул.Гоголя, вул.Івана Маргітича: 28, 30–50; вул.Королеви Єлизавети, вул.Менделєєва, вул.Недецеї: 37–70; вул.Ольмінського, вул.Рєпіна, вул.Севастопольська: 2, 5–33; вул.Стеценка)
24 Кравчук Юрій Олексійович, Мукачівська міська організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Друга п’ятниця місяця з 14:00-17:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-214-50-59 Виборчий округ № 24 (вул.Берегівська: 1–41, 44–121; вул.Пушкіна, площа Духновича)
25 Ланьо Олександр Олександрович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Кожен останній понеділок місяця з 11:00-12:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-192-82-86 Виборчий округ № 25 (вул.Богуна Івана, вул.Вокзальна, вул.Ломоносова, вул.Лучкая, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Сільвая, вул.Ярослава Мудрого: 39–113; вул.26 Жовтня)
26 Кушнір Владислав Володимирович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Кожен останній понеділок місяця о 10:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-838-68-73 Виборчий округ № 26 (вул. Магарити Василя (Белінського), вул.Берегівська-об’їзна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Грибоєдова, вул.Єреванська, вул.Залізнична, вул.Керченська, вул.Крилова, вул.Крилова за каналом, вул.Леонова, вул.Львівська, вул.Мінська, вул.Міцкевича, вул.Нахімова, вул.Олега Кошового, вул.Орлая Івана (Пожарського), вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Пряшівська, вул.Робоча, вул.Кульчицького Сергія (Ростовська), вул.Солов'їна, вул.Станіславського, вул.Стефаника, вул.Фабрична)
27 Маняк Іван Георгійович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Другий вівторок місяця з 18:00-19:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет №72), телефон: 5-49-51 Виборчий округ № 27 (вул.Гребінки, вул.Коцюбинського, вул.Левітана, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Митрака, вул.Одеська, вул.Трояна Михайла, вул.Фурманова)
28 Ілов Василь Адамович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Друга середа місяця о 14:00, кабінет директора, Мукачівська спеціалізована школа №16, телефон: 2-2-58, 050-611-89-98 Виборчий округ № 28 (вул.Данила Апостола, вул.Молодіжна, вул.Ромжі, вул.Тараса Шевченка)
29 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 29 (вул.Ілони Зріні: 2–147; вул.Льва Толстого, вул.Мала Насипна, вул.Небесної Сотні, вул.Чехова)
30 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 30 (вул.Драгоманова: 1–53, 55–80Б; вул.Ілони Зріні: 149–152, 154–250; вул.Окружна: 2–24; вул.Петефі: 2–8, 10, 12А)
31 Ільтьо Павло Іванович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Остання п”ятниця місяця о 16:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-523-61-08 Виборчий округ № 31 (вул.Болгарська, вул.Желізняка, вул.Лізи Чайкіної, вул.М. Драгули, вул.Окружна: 25–45; вул.Першотравнева Набережна: 2–3, 5; вул.Петефі: 9, 11–12, 13–56; вул.16 Липня)
32 Лізанець Олександр Олександрович, (Мукачівська міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”) Третій вівторок місяця з 12:00:14:00, вул.Достоєвського, 7/5, телефон: 099-971-21-29 Виборчий округ № 32 (вул.Драгоманова: 54; вул.Мічуріна, вул.Першотравнева Набережна: 4, 6А–13; пров.Мічуріна)
Фекете Богдан Іванович, (Мукачівська міська організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ») Друга п’ятниця місяця з 14:00-17:00 в приміщенні Мукачівської міської ради (кабінет № 72), телефон: 050-672-57-05 Виборчий округ № 32 (вул.Драгоманова: 54; вул.Мічуріна, вул.Першотравнева Набережна: 4, 6А–13; пров.Мічуріна)
33 Іванчо Роберт Йосипович, (Мукачівська міська організація Єдиного центру) Третій вівторок місяця з 17:00-19:00, вул.Шенборна, 49 А Виборчий округ № 33 (вул.Береста Олексія, вул. Бабича Олександра (Боженка), вул.Поневача Юлія (Дем’яна Бідного), вул.Гуртова Олексія (Жовтнева), вул.Загоскіна, вул.Ключарська, вул.Комарова, вул.Павлюка Олександра (Петровського), вул.Підгородська, вул.Тімірязєва, пров.Тімірязєва)
34 Ремез Олександр Васильович, (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Остання п’ятниця місяця з 14:00-18:00, вул.Диканя Михайла (пров.Островського), 6/1, телефон: 095-578-70-55 Виборчий округ № 34 (вул.Бачинського, вул.Г. Вакуленчука, вул.Герцена, вул.Графа фон Шенборна, вул.Гренджі-Донського, вул.Ерделі, вул.Затишна, вул.Козінці, вул.Кіса Роберта (Колгоспна), вул.Кротона-Фірцака Івана, вул.Куруців: 0–21, 21А–24; вул.Лобачевського, вул.Люби Шевцової, вул.Німецька, вул.Ольбрахта, вул.П. Орлика, вул.Павловича, вул.Підзамкова, вул.Поселкова, вул.Ставровського, вул.Фединця Олександра, вул.Шафарі, вул.Шишкова, вул.Штолцеля Вільгельма, вул.Щорса, пл.Паланок, пров.Гренджі-Донського, пров.Козінці, вул.Диканя Михайла (пров.Островського))
35 Не представлений у міській раді   Виборчий округ № 35 (вул.Берегівська: 43; вул.Штефана Августина (Горького), вул.Івана Маргітича: 4–27, 29; вул.Ілони Зріні: 153; вул.Куруців: 21 в/ч; вул.Локоти, вул.Недецеї: 3–34; вул.Севастопольська: 4)
36 Черенков Артур Михайлович,  (Мукачівська міська організація Партії “Відродження”) Останній четвер місяця о 17:00, вул.Пушкіна, 31/2, телефон: 099-229-05-12 Виборчий округ № 36 (вул.Космонавтів, вул.Нагірна)
  Мукачівська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» - перший кандидат
  Переста Олександр Михайлович Перший вівторок місяця з 12:00-14:00,  вул.Достоєвського, 7/5, телефон: 050-372-24-25  
  Мукачівська міська організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» - перший кандидат
  Линнік Вікторія Володимирівна Перша субота місяця з 10:00-14:00 в приміщенні МВДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції, вул.Валенберга, 3, телефон: 095-88-633-02  
  Мукачівська міська організація «КМКС» Партія угорців України - перший кандидат
  Шинк Степан Рудольфович Остання п’ятниця місяця о 14:00, кабінет директора,  2-ий поверх, ЗОШ №3 ім.Ф.Ракоці ІІ, вул.Миру, 17, телефон: 050-903-44-04  
Прочитано 1741 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box