Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві реалізують виготовлених проектів КП «Мукачевопроект» на суму 66 млн.
Вівторок, 22 листопада 2016 11:48

В Мукачеві реалізують виготовлених проектів КП «Мукачевопроект» на суму 66 млн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні про результати роботи звітував і керівник комунального підприємства «Мукачевопроект» Іван Черепеня.Підприємство засноване на комунальній формі власності Мукачівської міської територіальної громади. Воно є правонаступником "Державного-проектного підприємства Мукачевопроект", яке було засноване 20 березня 1996 р.

"Мукачевопроект" надає послуги в сфері інжинірингу та архітектури. Займається виготовленням проектно-кошторисної документації та веде авторський нагляд за будівництвом.

Підприємство за цей час виготовило по управлінню міського господарства 30 договорів на капітальний ремонт покрівель на загальну суму 419 тис. та 20 договорів по капітальному ремонту вулиць та внутрішніх квартальних проїздів, а також шляхопроводу по вул. Матросова на суму 8 млн. 370 тис. гривень.

Проекти по відділу охорони здоров’я - 6 договорів на суму 106 тис. гривень, відділ управління освіти - 10 договорів на суму 524 тис. грн., відділ культури 2 договори на суму 133 тис. гривень, ММКП «Соціальна аптека».

Загальна сума укладених договорів на виготовлення проектно-кошторисної документації складає 2 млн. 30 тис. гривень

Сума на реалізацію проектів 66 млн. 237 тис.

Мукачівська міськрада

Прочитано 326 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних