Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві на програму фізкультури виділять 1,2 млн.
Четвер, 15 грудня 2016 11:24

В Мукачеві на програму фізкультури виділять 1,2 млн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Депутати міськради схвалили програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік з фінансовим ресурсом 1,2 млн. Кошти планують спрямувати на проведення регулярних міських змагань, відкритих турнірів, чемпіонатів, кубків, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівня з різних видів спорту серед різних вікових категорій та серед спортсменів-інвалідів; відзначення кращих тренерів та спортсменів, учнів міста щомісячними стипендіями.

Також за рахунок програми буде закуплено спортивне обладнання та інвентарю для спортивних громадських організацій міста, які опікуються дитячо-юнацьким спортом, для СОК ДЮСШ та для загальноосвітніх закладів міста.