Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку
Понеділок, 13 березня 2017 16:20

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про затвердження міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2017 рік (нова редакція).

2. Про затвердження Положення про відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

3. Про реорганізацію комунального закладу «Мукачівська міська картинна галерея» шляхом приєднання до комунального закладу «Мукачівський історичний музей».

4. Про затвердження штатного розпису Мукачівського драматичного театру (нова редакція).

5. Про затвердження Положення про управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради (у новій редакції).

6. Про затвердження Комплексної Програми впровадження молодіжної, сімейної та ґендерної політики на 2017 рік у новій редакції.

7. Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки у новій редакції.

8. Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік у новій редакції.

Прочитано 289 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних