Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сподіваємось, що молитва мукачівців була почутою не тільки на землі!
Неділя, 02 квітня 2017 17:29

Сподіваємось, що молитва мукачівців була почутою не тільки на землі!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, на центральну площу Мукачева, біля пам“ятника Кирилу та Мефодію, прийшли представники духовенства від Української Православної церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату, Римсько-католицької Церкви, Греко-католицької Церкви, від релігійної громади Реформатської церкви, Іудейської релігійної громади, релігійної громади Адвентистів сьомого дня, релігійної громади Євангельських християн баптистів, релігійної громади Об’єднаної християнської євангельської церкви Живого Бога, релігійної громади християнської Реформатської церкви м.Мукачева, сестри св.Йосифа де Сен-Марк.

Вони прийшли, щоб разом з мукачівцями та усією країною, взяти участь у спільній молитві за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні. за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

Це була дійсно спільна молитва за мир та людей, які страждають від війни, яка засвідчила наскільки всім нам близькі біль і страждання інших людей, наскільки великим є прагнення мукачівців до миру.

Присутні підтримували виступаючих, долучаючись до спільного молебню, а на завершення разом з молодіжним хором під керуванням Ярослава Біличка виконали духовний Гімн України “Боже великий, єдиний, нам Україну храни...”.

Сподіваємось, що молитва мукачівців була почутою не тільки на землі...

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 433 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних