Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Безкоштовні кубометри води… Чи можливо це ?!
Вівторок, 04 квітня 2017 16:25

Безкоштовні кубометри води… Чи можливо це ?!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Сьогодні, 04.04. 2017 року відбулася позачергова сесія Мукачівської міської ради 7-го скликання, на якій були розглянуті такі важливі для міської громади питання, як абонентська плата за підключення до системи газопостачання та тарифи на водопостачання та водовідведення.

І звернення на адресу Президента України Петра Порошенка щодо скасування рішення щодо абонентської плати за підключення до системи газопостачання, і рішення про повернення газових мереж територіальній громаді міста Мукачево, як і рішення про встановлення мораторію на підвищення вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для фізичних осіб в місті Мукачево до 31.12.2017 року були одностайно прийняті присутніми депутатами, про що вже доволі детально інформували ЗМІ.

Нам хочеться привернути увагу до слів міського голови, які були адресовані присутнім у сесійній залі і стосувалися такого важливого питання як водопостачання. Так ось, міський голова Мукачева Андрій Балога мовив, що після цілодобового водопостачання, яке стане реальністю під кінець цього року, наступник кроком буде розгляд та втілення в життя питання щодо соціальних норм на воду для мешканців міста - 5-10 м. куб води безкоштовно. Чи можливо це ?!

“Раз у Відні, Парижі та інших містах це можливо, чому у нас, ні ?”, - мовив Андрій Балога.

Сподіваємось!

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської

ради

Прочитано 341 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних