Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево відвідав японський дипломат
Вівторок, 18 квітня 2017 16:18

Мукачево відвідав японський дипломат

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів провів зустріч з офіційною делегацією Посольства Японії в Україні – заступником голови місії, міністром-радником п. Мічіо Харадою. Дипломат ознайомлювався з інвестиційним та туристичним потенціалом міста. Також взяв участь у висаджувані сакур.

Мічіо Харада зазначив, що для нього велика честь відвідати місто і долучитися до благородної справи з висаджування нових сакур. «Ми тішимося з того, що в місті так багато сакур. Бачу, що в Мукачеві творяться зміни на краще, працює активно молода команда. Країна стане сильнішою завдяки таким амбітним керівникам», - зазначає дипломат.

Також він пропонував місту долучатися до гуманітарних проектів, які організовує Посольство Японії і відзначив високий рівень українсько-японських відносин.

Ростислав Федів подякував гостям за візит в Мукачево і відзначив, що в місті щороку закладають нові алеї сакур і цей рік не став виключенням. «В останні 10 років в місті висаджено чимало нових саджанців японської вишні. Саме в Мукачеві є найдовша алея саку ран Закарпатті протяжністю 1371 метрів. Ми і надалі буде докладати зусиль, щоби Мукачево стало містом номер один», - зауважив посадовець.

Цьогоріч Посольство Японії проводить кампанію із висадження дерев сакури по всій території України, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися її красою. Акція присвячена 25-річюю з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. В Мукачеві висаджено алею сакур на площі Небесної сотні.

Шість років тому в Мукачеві вже було висаджено алею сакур на вулиці Яна Коменського на знак підтримки народу Японії в подоланні наслідків природної і техногенної катастроф. Тоді було висаджено понад 200 сакур.

Мукачівська міськрада

Прочитано 543 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних