Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Влада Мукачева допомагатиме з ремонтами ОСББ
Вівторок, 06 червня 2017 10:46

Влада Мукачева допомагатиме з ремонтами ОСББ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Керівництво міста ініціюватиме підтримку ОСББ міста для того, щоби мешканці багатоповерхівок об’єднувалися заради спільного утримання власних помешкань. Так, влада пропонує виділяти кошти на капітальний ремонт дахів, утеплення фасадів, внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж насамперед для багатоповерхівок, де створено ОСББ.

Цьогоріч місто вже прийняло програму сприяння створенню та розвитку ОСББ . Фінансовий ресурс програми становить 1,6 млн. гривень.

В першу чергу ОСББ міста зможуть отримати фінансову допомогу з міського бюджету для реконструкції, утеплення і ремонту покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень, реконструкції всіх інженерних мереж і обладнання у будинку, утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей), модернізації систем освітлення під’їздів та утеплення стін фасадів.

Також в місті діє “Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр.”

Наразі в Мукачеві створено та діють 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 - в стадії створення та реєстрації. 

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних