Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Влада для того, щоб вирішувати ті чи інші питання, які виникають у прихожан…
Середа, 14 червня 2017 12:37

Влада для того, щоб вирішувати ті чи інші питання, які виникають у прихожан…

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 14 червня, у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської зустріч відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги та секретаря міської ради Івана Маняка з представниками релігійної спільноти Мукачева.

Головною метою зустрічі була подальша координація зусиль міської влади з представниками поліконфесійної релігійної спільноти міста над Латорицею з тим, щоб системно, ефективно та оперативно вирішувати питання, які хвилюють мукачівців. “Влада для того, щоб вирішувати ті чи інші питання, які виникають у прихожан, бо вони незалежно від своєї конфесійної приналежності є членами нашої громади і наш обов’язок опікуватися ними”, - підкреслив на початку зустрічі міський голова Мукачева Андрій Балога.

Головна увага на зустрічі приділялася питанням соціального захисту, охорони здоров’я та освіти, то ж керівники відповідних підрозділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради, зокрема Наталія Зотова, Любов Мандзич та Катерина Кришінець-Андялошій у своїх виступах надали всебічну інформацію з цих питань, відповіли на запитання присутніх. Можна з упевненістю стверджувати, що головним підсумком зустрічі стала ще більша поінформованість шанованого духовенства та представників громадськості у тих питаннях над якими працює міська влада, де потрібна координація спільних зусиль і системність у роботі. Саме тому учасниками була підтримана пропозиція міського голови Андрія Вікторовича Балоги про необхідність подібних зустрічей і в майбутньому.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 517 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box