Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Ще більше кращої та активної молоді Мукачева зможе пройти стажування у міськраді
Четвер, 06 липня 2017 16:11

Ще більше кращої та активної молоді Мукачева зможе пройти стажування у міськраді

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні рішенням депутатів Мукачівської міської ради більше ніж в два рази збільшено фінансування по Програмі організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді у вільний від навчання час у 2017 році. Це означає, що ще більше учнів мукачівських шкіл матимуть змогу проходити стажування в стінах мерії та дізнатися багато цікавого щодо роботи органів місцевого самоврядування. Це не тільки цікава робота, це і нові знання, це і гарний досвід, який стане в нагоді кожному з нас.

 Вже другий рік поспіль діє ця Програма, вже другий рік поспіль я, учень Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13, призер багатьох олімпіад та конкурсів, учасник Школи лідерства, завдячуючи ініціативі міського голови Андрія Балоги, підтримці депутатів міської ради та управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради, проходжу стажування у різних управліннях та відділах міської виконавчої влади.

Мені цікаво спостерігати за роботою працівників мерії, допомагати їм у повсякденній роботі, сумлінно виконувати доручення. Особливо цікавим для мене було відвідання сесії Мукачівської міської ради, на якій вирішувалися надзвичайно важливі питання нашої міської громади, зокрема і для нашої молоді.

Дуже круто та престижно коли твоєю першою роботою є робота в органах місцевого самоврядування.

Михайло Рак, стажер

відділу інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 9158 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box