Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві шість родин героїв АТО отримали ордери на квартири
Середа, 30 грудня 2015 20:35

В Мукачеві шість родин героїв АТО отримали ордери на квартири

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в ході позачергового засідання Мукачівського міськвиконкому видано ордери на квартири родинам загиблих на сході Героїв та інвалідам військовослужбовцям, які брали участь в АТО. Кошти для цього було виділено з державного бюджету – 2 млн. 863 тис. гривень. Так як розмір субвенції виявився недостатнім, міська влада прийняла рішення спрямувати додатково 1 млн. 357 тис. гривень для придбання квартир.

На виконкомі ордери на квартири вручив Мукачівський міський голова Андрій Балога. «Ми зобовязалися допомогти родинам загиблих Героїв. Для цього з міської казни були додано кошти, адже державного фінансування на це не вистачало. Й надалі будемо турбуватися про ці сімї – це наш обов’язок», - зазначив міський голова.

Ордери вручено: Світлані Павлюк, вдові військовослужбовця, Рустаму Росулу, інваліду I групи бойових дій в АТО, Андрію Томашенко, інваліду II групи бойових дій в АТО, Тетяні Чорнобай, вдові військовослужбовця, Олені Жук, вдові військовослужбовця та Олені Бабич, вдові військовослужбовця. Родини отримали три двокімнатні, дві однокімнатні та одну чотирикімнатну квартиру. Помешкання обирали самі родини.

Прочитано 532 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних