Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/За перше півріччя «Паланок» відвідало 125 тисяч туристів
Вівторок, 01 серпня 2017 11:23

За перше півріччя «Паланок» відвідало 125 тисяч туристів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З кожним роком кількість відвідувачів туристичної родзинки міста Мукачева – древнього замку «Паланок», стабільно зростає. Це одне з місць, яке вже роками приваблює відвідувачів і не тільки з України, але й з Угорщини, Словаччини, Німеччини, Румунії, Чехії, Польщі та ін. Лише за перше півріччя 2017 року пам’ятку архітектури національного значення відвідало 124 879 осіб (дітей – 38 198, дорослих – 71 818, пільгові категорії – 14 863), що у порівнянні з минулим роком більше на 5%.

«Паланок» зачаровує мандрівників, майже усі вони хочуть повернутися сюди знову. Саме для них у замку проводиться багато цікавих туристичних атракцій – вечірні екскурсії зі смолоскипами, фаєр-шоу та велозаїзди, тут змагаються силачі і одружуються закохані пари, культурно-мистецькі акції насичені різноманітною програмою – від фестивалів фольклорно-етнографічної тематики до концертів класичної музики та виступів рок-гуртів, картинні галереї древньої фортеці що два тижні презентують творчість відомих митців на тільки України, але і з-за кордону…

Найближчим часом у Мукачівському історичному музеї відкриють експозицію «Чавунне литво», камеру середньовічних тортур та «Музей АТО», у планах – створення ремісничих майстерень гончарів, ковалів, різьбярів, ткаль.

Мукачівська міськрада

Прочитано 415 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних