П'ятниця, 18 серпня 2017 18:19

Так тримати, пенсіонери!

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

12 громадських організацій з нашого краю та сусідньої Угорщини взяли участь у черговій VІІ Мукачівській міжнародній зустрічі людей похилого віку. Приємно, що започатковані керівником міської громадської організації угорськомовних пенсіонерів “Життя рокам” Адальбертом Боружем культурно-мистецькі заходи, які популяризують досвід роботи клубів пенсіонерів і далі показують свою ефективність і знаходять підтримку людей, які найкращі свої роки віддали праці, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Та спокій для них не притаманний. Вони і надалі хочуть бути активними учасниками громадського життя, своїм прикладом виховувати любов до суспільно-корисної праці, бути своєрідними маяками усього найкращого у бурхливих хвилях сьогодення.

Секретар Мукачівської міської ради Іван Маняк передав пенсіонерам найщиріші вітання від міського голови Андрія Балоги, відзначив їхній вклад у зміцнення добросусідських відносин між Україною та Угорщиною та висловив побажання та впевненість у тому, що подібні зустрічі будуть і надалі приносити радість та задоволення її учасникам та гостям, залучаючи до своїх лав дедалі більше учасників з нашого міста та краю.

З вітальними словами до присутніх звернулися також представник Генерального консульства Угорщини в місті Ужгороді Кристіна Беге, депутат обласної ради Гейза Гулачі та керівник міського осередку Товариство угорської культури Закарпаття Єлизавета Корольова.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 7573 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box