Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево та польське місто Янов-Любельський спільно розроблятимуть грантові проекти
П'ятниця, 15 січня 2016 13:04

Мукачево та польське місто Янов-Любельський спільно розроблятимуть грантові проекти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога зустрівся з делегацією з польського міста Янов-Любельского, яка в ці дні завітали в місто на фестиваль «Червеного вина».

 

 

«Ми вражені містом. «Червене вино» - фестиваль європейського стандарту. Ми зацікавлені співпрацювати з містом, адже бачимо, що міська влада відкрита до діалогу», - звернувся міський голова Янова-Любельського Криштоф Колтиш.

Міський голова розповів, що Янов-Любельський активно бере участь у європейських грантах. Саме завдяки цьому в місті зведено аквапарк. Розвивається й альтернативна енергетика.

«Ми акцентуємо увагу на альтернативній енергетиці. У третини місцевих мешканців встановлено сонячні панелі, держава надає до 85% дотацій», - зазначив міський голова.

Андрій Балога констатував: Мукачево готове налагоджувати контакти з Яновом-Любельським. «Запрошуємо підприємців з польського міста взяти участь у бізнес-форумі, що пройде у травні. Насамперед зацікавлені в інвестиціях в енергетику, розвиток мережі громадського транспорту. Ми готові тісно співпрацювати і при поданні заявок на грантові проекти, що їх оголошує Єврокомісія. Готові до співфінансування спільних проектів».

Мукачівська міськрада

Прочитано 803 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box