Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево планує провести бізнес-форум за участі чеських підприємців
П'ятниця, 15 січня 2016 14:39

Мукачево планує провести бізнес-форум за участі чеських підприємців

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві з робочим візитом перебуває делегація з партнерського краю Височина. В складі делегації голова крайового уряду краю Височина, голова благодійного фонду «Віза» Зденек Кадлец, координатор співпраці краю Височина і Закарпаття Катерина Свободова та члени благодійного фонду «ВІЗа» – Йозеф Недвед і Василь Самандрула. Гості провели зустріч з Мукачівським міським головою Андрієм Балогою. В ході зустрічі обговорено питання співпраці на 2016 рік.

«Ми контактуємо з містом уже 9 років. Співпрацюємо з Мукачевом і тут проекти втілюються найефективніше в області. У нас восени відбудуться місцеві вибори, але і після них наша співпраця залишиться на високому рівні», - звернувся до міського голови керівник крайового уряду Височини Зденек Кадлец.

Андрій Балога переконаний, що в Мукачеві й надалі успішно реалізовуватимуть спільні проекти з Височиною. Минулоріч спільною з партнерами з Височини в місті оновили дитсадок №16, де замінили вікна та двері на енергоощадні. Цього року співпрацю планують продовжити - насамперед йдеться про заклади освітньої сфери.

Серед пропозицій – і проведення в місті бізнес-форум за участі чеських підприємців. Його проведуть на Дні міста Мукачева.

Мукачівська міськрада

Прочитано 630 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box