Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві урочисто відкрили фестиваль «Варишське пиво»
П'ятниця, 15 вересня 2017 19:18

В Мукачеві урочисто відкрили фестиваль «Варишське пиво»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в місті урочисто відкрили фестиваль «Варишське пиво». Він проходить вже вдруге в центральному парку Мукачева, і представлені на ньому виключно приватні крафтові закарпатські пивоварні.

Саме в Мукачеві, в 1701 році в мікрорайоні Підгоряни Ференц Ракоці ІІ своєю грамотою заснував пивоварню – першу на території сучасної України. Тому й виникла ідея заснування фестивалю «Варишське пиво» - щоби відновити давні та славетні традиції пивоваріння Закарпаття.

Цьогоріч на фестивалі представлена продукція одинадцяти кращих крафтових броварень Закарпаття. Представлено й тематичне пивне меню.

Офіційно фест відкривав міський голова Андрій Балога. Він урочисто відкрив бочку з пивом і начопував бокал пива, спеціально звареного на фестиваль.

Сьогодні ж на головній сцені виступатиме гурти «Анця» та «Рокаш», який цьогоріч створив гімн фестивал. В наступні дні виступатимуть всеукраїнські гурти.

В суботу проведуть в рамках фесту олімпійські пивні ігри, конкурси.

Також на території парку будуть організовані курси практичного пивоваріння. У суботу й неділю працюватиме й ремісниче містечко, де навчатимуть ткацтву, гончарству, лозоплетінню.

Для тих, хто завітає на фестиваль родинами, буде змога залишити дітей на спеціально облаштованій дитячій зоні, де з ними займатимуться аніматори.

Фестивальне містечко працюватиме щодня до неділі включно з 11:00 по 22:00.

Мукачівська міськрада

Прочитано 496 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних