Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Матесалка та Мукачево готові співпрацювати в рамках нових європейських грантових проектів
Субота, 16 січня 2016 16:29

Матесалка та Мукачево готові співпрацювати в рамках нових європейських грантових проектів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

В Мукачеві з офіційним візитом перебуває делегація з угорського міста-побратима Матесалка. В міськраді відбулася зустріч Мукачівського міського голови Андрія Балоги та міського голови Матесалки Гонуші Пийтера.

Гонуші Пийтер вважає, що Мукачево набуває європейських обрисів. «Наші міста співпрацюють не перший рік. Ми маємо успішний центр міжнародної співпраці, й раді, якщо до його роботи долучиться й Мукачево» - зазначив міський голова. Також він констатує: у новому фінансовому періоді, що його оголошує ЄС є велика ймовірність отримання допомоги для спільних проектів з Україною.

Андрій Балога зазначив, що Мукачево має намір поглиблювати дружбу між містами-побратимами. Для цього навіть можливо створити окрему структуру за участі цих міст. «Наша команду буде нарощувати ці контакти. Готові співфінансувати спільні проекти. Охорона здоровя, освіта, екологія – пріоритетні галузі в цій співпраці», - каже міський голова.

Мукачівська міськрада

Прочитано 394 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box