П'ятниця, 22 вересня 2017 12:06

У Мукачеві відзначили День партизанської слави

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

22 вересня – День партизанської слави. Він був заснований у зв’язку зі святкуванням 60-ї річниці існування підпільно-партизанського руху в Україні. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи.

На території України в роки війни діяло 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона осіб, які вели активний спротив окупаційному режиму. На Закарпатті партизанський рух зародився на початку 1942 року.

День партизанської слави покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Великої Вітчизняної війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.

З нагоди цієї події, заступник міського голови Галай Олександр Юрійович та секретар міської ради Маняк Іван Георгійович разом з керівниками міських ветеранських організацій та учасниками партизанського руху, поклали квіти до братської могили партизан та підпільників міста Мукачева та нашого краю, які загинули в роки Другої світової війни, після чого вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Присутньою на заході була колишня партизанка-підпільниця Плахотник Галина Юріївна, яку сміливо можна назвати живою легендою, оскільки її побратимів, які здобули для нас таку жадану Перемогу, з кожним роком стає менше.

Схиляємо низько голови перед героїзмом, величчю безсмертного подвигу партизанів-підпільників, бо ж партизанський рух був справжнім другим фронтом у боротьбі з ворогом.

Савчинець Марина

практикантка відділу інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 11900 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box