Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В МДУ вперше засідала наглядова рада закладу
Четвер, 12 жовтня 2017 16:43

В МДУ вперше засідала наглядова рада закладу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні відбулося перше засідання наглядової ради Мукачівського державного університету. Мета наглядової ради – сприяти розв’язанню перспективних завдань вузу, залученню фінансових ресурсів для зміцнення матеріальної бази, контролю за використанням залучених коштів. До складу наглядової ради увійшли відомі представники державних організацій, діячі промисловості, бізнесу, освіти, культури які не є співробітниками університету, мають високі професійні досягнення.

Керівником наглядової ради закладу обрано міського голову Андрія Балогу. До наглядової ради також увійшли Ернест Нусер, депутат облради, Михайло Мотильчак, директор НВК «Гармонія», депутат облради, Віктор Балога, народний депутат України, Петро Басараб, директор ТОВ « Едельвейс – Лего», Юрій Глеба директор Мукачівського драматичного театру, Мирослав Дочинець, письменник, журналіст, Євген Кунинець, голова наглядової ради ТОВ «ЕНО – меблі ЛТД», Андрій Рябич, заступник генерального директора УАП ТОВ « Фішер – Мукачево».

Андрій Балога зазначив, що від ефективної роботи наглядової ради буде залежати не тільки перспектива подальшого розвитку університету, але й розбудова міста. Та побажав викладацькому складу вузу – творчої праці, наукових та професійних звершень абітурієнтам.

Наглядова рада покликана сприяти розв’язанню перспективних завдань розвитку університету, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямків його розвитку і здійсненню контролю за їх використанням, ефективній взаємодії вишу з органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності.

З вітальним словом звернулася ректор Мукачівського державного університету Тетяна Щербан. Вона констатувала, що Мукачівський державний університет – багатопрофільний навчальний заклад. Основою сучасної концепції розвитку університету є підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних працювати в умовах ринкової економіки та переходу на інноваційний шлях розвитку.

МДУ є важливою складовою нашого міста необхідних є одним з найбільших колективів міста 400 працівників та понад 4000 студентів. До структури університету входять 4 факультети та 16 кафедр, 17 відділів та 2 коледжі. Працює 19 докторів та 110 кандидатів наук. Цього року студенти вже отримуватимуть подвійні дипломи – українського та польського державного зразка, завдяки співпраці з польськими партнерами. Також для студентів вже діє семестрова програма академічного обміну в Академії Яна Длугоша (Польща). Наразі співробітництво розвивається із вишами Словаччини, Угорщини та Польщі.

Представники наглядової ради домовилися вже наступного разу обговорити нагальні питання, які стосуються сфери підготовки фахівців для міста та області.

Прочитано 559 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних