Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Чернівці перейматиме досвід Мукачева у галузі комунального транспорту
Четвер, 09 листопада 2017 14:57

Чернівці перейматиме досвід Мукачева у галузі комунального транспорту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Делегація з Чернівців, яку очолив заступник міського голови Чернівців Володимир Середюк відвідала Мукачево для того, щоби ознайомитися з досвідом міста в галузі міських пасажирських перевезень. Їх насамперед цікавила розроблена містом автоматизована система оплати проїзду в транспорті. Її представив гостям директор комунального підприємства «Центр інформаційних систем» Сергій Панько. Він зазначив, що в новому громадському транспорті обіг готівки в автобусах відсутній, адже водій повинен займатися своєю справою, керувати автобусом і бути уважним за кермом.

З вересня Мукачево запровадило в громадському транспорті систему електронного квитка.

Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток. Для проїзду в новому транспорті доступні такі види проїзних квитків тривалого користування:

Картка мукачівця, на якій встановлений транспортний додаток. Картку можуть оформити мешканці міста, які досягли 14 років. Для пільгової категорії населення Картка мукачівця замінила пільгове посвідчення та дає можливість безкоштовного проїзду;

Також в пунктах продажу можна придбати одноразовий квиток, який містить QR-код та надає право на одноразовий проїзд. В місті встановлюють точки продажу «АРМ «Касир», де можна буде поповнити проїзний квиток тривалого користування та придбати одноразові квитки.

Розробники зазначили, що систему вдалося вдосконалити, адже в перші дні було виявлені нечисленні недоліки. Тепер система може обслуговувати не лише міський транспорт, але й стане в нагоді й іншим містам, які мають намір перейти в галузі пасажирських перевезень на автоматизовану систему оплати проїзду в транспорті.

Мукачівська міськрада

Прочитано 252 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних