Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві побувала делегація посольств країн ЄС
Вівторок, 28 листопада 2017 09:22

В Мукачеві побувала делегація посольств країн ЄС

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Делегація дипломатів тринадцяти посольств країн-членів ЄС в Україні відвідала Мукачево. Це представники посольств Австрії, Бельгії, Чехії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Латвії, Люксембургу, Португалії, Румунії, Словаччини, Іспанії. В понеділок з ними зустрічався міський голова Андрій Балога.

Йшлося про інвестиційну привабливість міста, безпекову ситуацію, дотримання прав національних меншин, соціально-економічний розвиток міста. Міський голова Андрій Балога зауважив, що цьогоріч бюджет міста становить більше мільярда гривень. Місто і цьогоріч розвиває інфраструктуру. Вже придбано для маршрутних перевезень сучасні автобуси, відкрито новий дитсадок. За кілька днів свої двері для школярів Мукачева відкриє Центр дитячої та юнацької творчості. Незабаром і справлятимуть новосілля у новому комплексі початкової ланки НВК «Гармонія». Триває масштабний проект – зведення сучасного Центру надання адміністративних послуг. Мукачівці зможуть отримати весь комплекс послуг: оформити документи на житло, землю, внутрішній та закордонний паспорт, права водія та ряд інших сервісів.

В новій будівлі працюватиме офіс міграційної служби, рецепція, зал очікування, зал урочистих подій РАГСу, працюватимуть служби Держгеокадастру, МРЕВ.

Активно співпрацюють з містом й іноземні інвестори. За рік створено майже 2 тисячі робочих місць. Такі потужні інвестори як «Флекс», «Фішер» розширюють виробництва, створюють нові робочі місця.

Представники дипломатичних установ цікавилися питанням децентралізації, безпекової ситуації. На що міський голова зазначив, що місто було і є приваблим для туристів. Лише замок «Паланок» за рік відвідують майже 300 тисяч туристів, і з них чимала частка іноземців. Це свідчить і про стабільну безпекову ситуацію в Мукачеві. Щодо децентралізації, то останні два роки у плані фінансової децентралізації фіксується зворотній ефект – чимало зобов’язань, які фінансувалися з державного бюджету, перекладають «на плечі» органів місцевого самоврядування.

Щодо дотримання прав національних спільнот, в тому числі в галузі освіти – в цьому плані в місті не було і нема жодних проблем. Більше того, місто реалізуватиме проект з реконструкції Будинку національних спільнот, в якому зможуть провадити свою діяльність і всі товариства національних меншин.

Мукачівська міськрада

Прочитано 255 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних