Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Бізнес Мукачева зможе отримати дешеві кредити
Понеділок, 04 грудня 2017 16:11

Бізнес Мукачева зможе отримати дешеві кредити

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Щорічно для отримання компенсації за кредитними угодами з міського бюджету буде виділятися по мільйону гривень. Для цього влада розробила та прийняла програму активізації діяльності суб’єктів малого та середнього бізнесу на 2018-2020 роки.

Максимальний термін кредиту для підприємців становитиме не більше трьох років, а сума компенсації відсотків за кредитом за рахунок бюджету міста -не більше 100 тисяч. Компенсації підлягає частина відсоткової ставки по кредиту отриманому позичальником в розмірі 10 відсотків річних.

За умовами програми кредити надаються суб’єктам малого та середнього бізнесу на підставі бізнес-плану і які працюють на придбання устаткування, машин та обладнання, інших основних засобів виробничого призначення та надання послуг; модернізацію технологічного процесу виробництва товарів та надання послуг з метою зниження їх собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес та надання послуг; розроблення нових видів продукції (товарів, робіт, послуг).

Право на одержання компенсації мають позичальники, які не боргують заробітну плату, забезпечують співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості.

Відбір суб’єктів малого та середнього бізнесу проводиться на конкурсних засадах.

Мукачівська міськрада

Прочитано 136 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних