Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/У Мукачеві відзначили героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
П'ятниця, 15 грудня 2017 10:18

У Мукачеві відзначили героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбувся урочистий “круглий стіл” за участі керівництва міста над Латорицею: міського голови Андрія Балоги, секретаря міської ради Івана Маняка та заступника міського голови, керуючого справами Олександра Галая та учасників всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” в Мукачеві.

Теплі слова вдячності пролунали на адресу героїв-ліквідаторів, які робили все для того, щоб врятувати людство від розбурханого радіаційного лиха від міського голови Мукачева Андрія Балоги. Була висловлена готовність міської влади і надалі вирішувати проблемні питання мукачівців, які рятували нас від біди у 1986 році.

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, вагомі трудові досягнення та активну громадську діяльність Андрій Вікторович Балога вручив грамоти та подяки виконавчого комітету Мукачівської міської ради Товчку Олексію Павловичуголові всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” у місті Мукачеві та активним членам цієї організації: Галишу Леоніду Івановичу, Глазману Володимиру Борисовичу, Луговому Мирону Дмитровичу, Коваленку Андрію Павловичу, Патюку Федору Васильовичу, Шаблатовичу Василю Омеляновичу, Федорову Володимиру Васильовичу, Севчу Михайлу Іллічу, Орбану Василю Івановичу, Безсмертній Тетяні Миколаївні, Сватановій Тамарі Миколаївні.

Заступник начальника відділу державних пільг та компенсаційних виплат управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради Віта Василівна Феделеш зауважила, що на сьогоднішній день в місті Мукачеві проживає 611 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них: 269 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 195 потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 111 дітей, віднесених до числа осіб, постраждалих від цієї катастрофи. 36 вдів, смерть чоловіків, яких пов`язана з наслідками аварії.

За 2017 рік відповідно до Постанови КМУ від 20 вересня 2005 р. №936 “Про затвердження Порядку використання коштів, пов`язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” виплачені компенсації на суму 896.8 тис.грн.

Протягом 2017 року оздоровлено в санаторно-курортних закладах 22 громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС, в тому числі: за рахунок державного бюджету — 18 осіб з інвалідністю, за рахунок благодійних коштів — 4 ліквідатори, потерпілих від аварії на ЧАЕС.

Лікар ЦРЛ Тамара Петрівна Біньковска, яка опікується мукачівцями, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи наголосила на великій увазі, яка приділяється з боку Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету цій категорії людей. Зокрема. У 20017 році на безкоштовні ліки виділено 119 тис.грн, на безплатне зубопротезування — 27 тис.грн. Запротезовано 12 громадян. Всі дорослі та діти та діти, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС пройшли медичні огляди.

На завершення зустрічі, заступник міського голови, керуючий справами Олександр Юрійович Галай запросив присутніх взяти участь у покладанні корзин з квітами до пам`ятника “Дзвони Чорнобиля”.

Також цього дня у храмі Успіння Богородиці відбулося богосгослужіння, яке здійснив настоятель храму о.Сергій Потюк.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 3452 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних