Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві з’явиться вулиця Геннадія Воробйова
П'ятниця, 05 січня 2018 11:23

В Мукачеві з’явиться вулиця Геннадія Воробйова

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У Мукачеві планується перейменувати вулицю. На черговій сесії міської ради, яка відбудеться 25 січня 2018 року, депутатам пропонується розглянути проект рішення «Про перейменування назв вулиць міста». Пропонується перейменувати вулицю Герцена Олександра на вулицю Воробйова Геннадія. Із залучення представників громадськості було проведено громадське обговорення.

9 листопада 2017 року відбулося засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам`ятних знаків у місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради, на якому було розглянуто питання “Про звернення командувача Сухопутних військ Збройних сил України, генерал-лейтенанта Попка Сергія Миколайовича щодо присвоєння (перейменування) однієї з вулиць м.Мукачева на честь генерал-полковника Воробйова Геннадія Петровича”. Члени Комісії одноголосно проголосували за присвоєння імені Воробйова Геннадія вулиці Герцена Олександра і запропонували винести дане питання на розгляд сесії Мукачівської міської ради після громадського обговорення.

Життя генерал-полковника Геннадія Воробйова тісно пов`язане з містом Мукачевом. Протягом чотирьох років, з 1998 по 2002 рік, він командував дивізією, військові частини якої дислокувалися, у тому числі, в нашому місті. Він особисто та його підлеглі надали велику допомогу мукачівцям під час трагічного паводку 1998 року.

Взимку 2014 року, будучи командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-полковник Воробйов Г.П. відмовився виконувати наказ щодо застосування військової сили до активістів Майдану.

Генерал Геннадій Воробйов брав участь у розробці багатьох військових операцій під час неоголошеної війни із Росією на Донбасі. Будучи першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил понад два роки прослужив безпосередньо на передовій. Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького всіх ступенів, орденом “За мужність”, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України та інших силових структур.

У лютому 2017 року життя начальника Національного університету оборони України ім.Івана Черняховського, генерал-полковника Воробйова Геннадія Петровича передчасно обірвалося.

Прочитано 601 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних