Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві закуплять евакуатор з краном-маніпулятором
Четвер, 11 лютого 2016 11:11

В Мукачеві закуплять евакуатор з краном-маніпулятором

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На черговій сесії Мукачівської  міськради депутати  розглянули проект рішення «Про затвердження Програми  забезпечення діяльності ММКП «Муніципальна поліція» на 2016 рік в новій редакції.

За рахунок програми в Мукачеві закуплять евакуатор з краном-маніпулятором.  Вже оголошується тендер на суму 750 тисяч гривень. В області в жодному місті  нема такого технічного засобу. Його використовуватимуть для евакуації автомобілів, які припарковані з порушеннями правил дорожнього руху та заважають іншим учасникам дорожнього руху

Згідно програми муніципальна поліція здійснює контроль за станом благоустрою території міста Мукачева, підтриманням чистоти та порядку, забезпечує попередження, запобігання та припинення правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку у встановленому законодавством порядку; здійснює контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, громадянами вимог Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», «Про захист прав споживачів», Правил благоустрою території міста Мукачева; здійснює контроль за станом благоустрою території міста Мукачева, в тому числі озелененням, охороною зелених насаджень і водойм, створенням місць відпочинку громадян, утриманням в належному стані закріплених та прилеглих до належних суб’єктам господарювання, установам, організаціям будівель, споруд та територій; здійснює профілактичні заходи з метою запобігання правопорушенням в сфері благоустрою; вживає заходів щодо зупинення робіт, які проводяться самовільно і порушують стан благоустрою міста, відшкодування завданих збитків та приведення об’єктів благоустрою до належного стану.

Муніципальна поліція у своїй діяльності підпорядковується виконавчому комітету Мукачівської міської ради. Фінансовий ресурс програми 1 млн. 931 тис. Гривень.

Мукачівська міськрада

Прочитано 373 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних