Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві на виконкомі прийнято рішення про демонтаж 73 об’єктів зовнішньої реклами та вивісок
Вівторок, 13 лютого 2018 10:30

В Мукачеві на виконкомі прийнято рішення про демонтаж 73 об’єктів зовнішньої реклами та вивісок

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Розглянувши листи Мукачівського міського комунального підприємства «Муніципальна міліція» щодо демонтажу рекламних конструкцій та порушення вимог Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись рішенням 21-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Мукачево” від 15.12.2016р. №423, рішення 10-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання  «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево» від 31.03.2016р. №178,  керуючись ст. 52, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив провести демонтаж 73 об’єктів зовнішньої реклами та вивісок, які встановлені з порушенням та без відповідного дозволу. Демонтаж мають провести у п’ятнадцятиденний термін.

 Відповідальним виконавцем за проведення демонтажу рекламних конструкцій та вивісок призначити Мукачівське міське комунальне підприємство «Ремонтно - будівельне управління». Йдеться про настінні панно панно на огорожі, вивіски.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 384 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних