Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачівці відзначать 79-ту річницю проголошення Карпатської України
Вівторок, 13 березня 2018 15:35

Мукачівці відзначать 79-ту річницю проголошення Карпатської України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

                      

 

З метою відзначення 79-ї річниці проголошення Карпатської України, вшанування її Президента, Героя України Августина Волошина та полеглих у боях карпатських січовиків, виховання почуття національної гордості та патріотизму, міський голова Мукачева Андрія Балога видав розпорядження від 12.03.2018 року № 109 “ Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві 79-ї річниці проголошення Карпатської України”.

Відповідно до цього розпорядження пропонується 15 березня 2018 року о 10:00, за участі представників місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, здійснити урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку “Усім борцям за волю України” (вул.Я.Мудрого, 42 А) та меморіальної дошки Президенту Карпатської України, Герою України Августину Волошину.

Делегація з міста Мукачева візьме участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 79-й річниці проголошення Карпатської України, у Меморіальному парку “Красне Поле”.

У навчальних закладах та закладах культури міста будуть проведені тематичні виховні години, лекції, книжкові виставки та інші заходи з висвітлення подій, пов’язаних із проголошенням Карпатської України, а також державотворчої та політичної діяльності Героя України, Президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників.

Також розпорядження міського голови спрямоване на привернення уваги до повсякденних потреб учасників національно-визвольних змагань та членів їх сімей з метою надання всебічної допомоги тощо.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

                                                                                  

Прочитано 303 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних