Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Публічне представлення з звіту про виконання бюджету м. Мукачево за 2017 рік та інформації про бюджет м. Мукачево на 2018 рік
Середа, 14 березня 2018 16:15

Публічне представлення з звіту про виконання бюджету м. Мукачево за 2017 рік та інформації про бюджет м. Мукачево на 2018 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Відповідно до частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України 14 березня 2018 року о 10-00 відбулося публічне представлення звіту про виконання бюджету м. Мукачево за 2017 рік та інформації про бюджет м. Мукачево на 2018 рік головними розпорядниками коштів міського бюджету. Перед представленням відповідних матеріалів головними розпорядниками коштів міського бюджету фінансовим управлінням було представлено звіт про виконання міського бюджету в частині доходів та видатків за 2017 рік та інформації про міський бюджет на 2018 рік .

За 2017 рік рівень виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету без врахування міжбюджетних трансфертів склав 101,1% та більше на 32,3 % до аналогічного періоду минулого року.

Збільшенню надходжень у співставних умовах до аналогічного періоду минулого року сприяли наступні фактори:

1) Зростання фонду оплати праці, збільшення кількості робочих місць на підприємствах міста

2) Зростання ставки єдиного податку для платників спрощеної системи оподаткування ;

3) Проведення щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель; Збільшення ставок земельного податку та розмірів орендної плати земельних ділянок.;

4) Погашення податкового боргу суб’єктами господарювання;

Доходи спеціального фонду міського бюджету у порівнянні до аналогічного періоду минулого року зросли на 37,6 млн. грн., або в 1,8 разів більше, за рахунок відчуження майна, що перебуває у комунальній власності, продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Недоотримання коштів від продажу земельних ділянок відбулось у зв’язку із відтермінуванням у часі процесу продажу через аукціон.

Що стосується видаткової частини міського бюджету, то у 2017 році в повному обсязі до потреби забезпечено виплату заробітної плати працівникам галузей бюджетної сфери (в тому числі виплату матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки), проведено розрахунки за спожиті енергоносії, здійснено оплату всіх захищених статей видатків та інших поточних видатків.

На забезпечення фінансування міських Програм з міського бюджету спрямовано близько 186,6 млн. гривень.

На фінансування витрат капітального характеру в тому числі проведення робіт по будівництву, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів комунальної власності із спеціального фонду бюджету розвитку направлено 173,4 млн. гривень.

Заборгованість станом на 01.01.2018 року відсутня.

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 1490 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних