Понеділок, 21 серпня 2017 19:27

Прийом громадян - це також мірило довіри до влади

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Надія, розпач, радість, сльози... Багато чого можна вкласти в термін прийом громадян. І сьогоднішній прийом міського голови Мукачева Андрія Балоги відповідає усім рисам події, яка відбулася у приміщенні міської Ратуші. Переповнений зал: жінки та чоловіки, літні і не дуже - всі вони сповнені надії, що та проблема, яку вони протягом кількох днів, місяців, або навіть і більше не змогли вирішити — сьогодні обо’язково буде вирішена, або в крайньому випадку ще трохи і все буде добре.

На жаль, реальність така, що чим більше зроблено, тим більше сподівань, тим більше охочих записатися на прийом до міського голови і вирішити ті, питання, які в силу різних причин не вирішувалися роками, або навіть якщо й вирішувалися, то завжди хочеться кращого.

Більше сорока відвідувачів, хто індивідуально, а хто разом з сусідами прийшли, щоб домогтися ремонту вулиці, яка, напевно, з часу заснування і не знала, що таке ремонт; виділення газового котла, або домогтися компенсації за невикористану путівку; відремонтувати дах багатоповерхівки та здійснити ремонт прилеглої території, щоб вона виглядала, навіть не як за кордоном, а як у сусідньому мікрорайоні; цілодобове постачання води та виділення земельної ділянки; допомога на лікування та допомога з пропискою — все це було сьогодні, як і до цього і, без сумніву, буде і завтра.

Для того громада обирала голову та депутатів, щоб вони робили життя громади кращим, ніж воно було учора. І хоч дуже багато ще потрібно зробити, радує, що люди приходять, бо вірять тим, до кого йдуть і люди відзначають зримі зміни на краще, які відбуваються по всьому місту. Сьогоднішній прийом міського голови Мукачева Андрія Балоги стане ще однією цеглинкою у тих добрих справах, які робляться для наших мешканців.

А мукачівці повинні і надалі активно турбувати владу і це буде взаємна користь для всіх, бо під лежачий камінь...

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 4140 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box