Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 27 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 27 сесія 7-го скликання

 

0. Формування порядку денного

1. Про затвердження Регламенту Мукачівської міської ради 7-го скликання у новій редакції.

2. Про затвердження Програми удосконалення цивільного захисту міста Мукачева на 2017-2019 роки.

3. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

4. Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради.

5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

6. Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева”.

7. Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб на 2018 рік.

8. Про встановлення розміру ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Мукачево на 2018 рік.

9. Про встановлення розміру ставки транспортного податку в м. Мукачево на 2018 рік.

10 Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території міста Мукачева на 2018 рік.

11 Про затвердження «Положення про Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради».

12 Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

13 Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

14 Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

15 Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

16 Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік.

17 Про встановлення пільг щодо сплати земельного податку на 2018 рік.

18 Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності,що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

19 Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону для будівництва та обслуговування об'єктів торгівлі.

20 Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

21 Про передачу у власність земельної ділянки шляхом викупу, затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що відчужується, затвердження ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу.

22 Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу шляхом аукціону будівлі центрального теплового пункту - котельні, розташованої за адресою: м. Мукачево, бул. Гойди, 1-Б.

23 Про включення в перелік майна комунальної власності для продажу шляхом аукціону.

24 Про надання дозволу ГО "Мукачівський кінологічний клуб "Замкова стража" на облаштування майданчика для дресирування собак.

25 Про розроблення детального плану території по вул. Росвигівській міста Мукачева.

26 Про розроблення детальних планів територій малоповерхової житлової забудови в районі вулиць Сороча, Стара, Герцена Олександра в місті Мукачево.

27 Про затвердження звіту про повторне відстеження регуляторного впливу рішення 10 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради 31.03.2016 №157 “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м.Мукачево”.

28 Про затвердження звіту про повторне відстеження регуляторного впливу рішення 10 сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради 31.03.2016 №158 “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих шкіл м.Мукачево”.

29 Про реорганізацію Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом перетворення у Мукачівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області.

30 Про затвердження Статуту Мукачівського історичного музею (нова редакція).

31 Про зміну юридичної адреси комунального закладу міського Будинку культури.

32 Про внесення змін в рішення 24-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від „16” березня 2017 року № 573 “Про затвердження заходів щодо реорганізації та оптимізації мережі, штатної чисельності та структури закладів охорони здоров’я комунальної форми власності м. Мукачева”.

33 Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

34 Про внесення доповнень до Положення «Про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка мукачівця».

35 Про надання дозволу на списання основних засобів комунальних підприємств.

36 Про затвердження Правил користування міським пасажирським транспортом (автобусами) у місті Мукачеві.

37 Про затвердження cтатуту ММКП «Мукачівводоканал» в новій редакції.

38 Про внесення змін до Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево.

39 Про затвердження звітів про оцінку вбудованих приміщень комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1 та розрахункової орендної ставки.

40 Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки у новій редакції.

41 Про внесення змін в «Програму благоустрою міста на 2017 рік».

Прочитано 399 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних