Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Результати голосування депутатів міської ради/Результати голосування депутатів міської ради. 31 сесія 7-го скликання

Результати голосування депутатів міської ради. 31 сесія 7-го скликання

0. Формування порядку денного

1. Про надання згоди на виконання делегованих державних повноважень по забезпеченню гарантованих послуг з вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги комунальним закладом охорони здоров’я Мукачівської міської ради Мукачівською центральною районною лікарнею населенню Мукачівського району.

2. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

3. Про затвердження Статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево (нова редакція).

4. Про затвердження Статуту Мукачівської центральної районної лікарні (нова редакція).

5. Про внесення змін до Програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2017 рік (нова редакція).

6. Про затвердження детального плану території по вул.Франка Івана, 65Р в місті Мукачево.

7. Про розроблення детального плану території по вул.Грушевського Михайла, 18 в місті Мукачево.

8. Про призначення щомісячної стипендії Мукачівської міської ради для обдарованих і талановитих учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

9. Про затвердження списку обдарованих і талановитих учнів шкіл естетичного виховання, стипендіатів Мукачівської міської ради в галузі культури на 2017-2018 навчальний рік.

10. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

11. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян м. Мукачева.

12. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

13. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

14. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

15. Про визначення земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

16. Про розроблення детального плану території в межах міста Мукачево в руслі річки Латориця для розміщення міні-гідроелектростанцій (міні-ГЕС).

17. Про внесення змін у структуру та штат управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

18. Про Програму розробки комплексної стратегії сталого енергетичного розвитку міста Мукачева на 2017 рік.

19. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.

20. Про внесення змін до рішення Мукачівської міської ради від 15.12.2016 р. №428 «Про затвердження Програми встановлення дитячих ігрових майданчиків в м. Мукачево на 2017 рік».

21. Про внесення змін до рішення Мукачівської міської ради від 20.04.2017 р. №650 «Про затвердження Програми «Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018 роки» (нова редакція)».

22. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів».

23. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

24. Про затвердження проекту «Транскордонна зелена транспортна мережа – ключове рішення для доступності та сталої мобільності» для участі у Програмі транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

25. Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради.

Прочитано 1616 разів

Медіа

ГАЛЕРЕЯ