Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Оголошення про проведення конкурсного відбору банківської установи для здійснення місцевого запозичення до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році
Четвер, 28 травня 2020 14:42

Оголошення про проведення конкурсного відбору банківської установи для здійснення місцевого запозичення до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            Умови конкурсу та порядок відбору банківської установи для укладання договору для здійснення місцевих запозичень до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади визначені рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 05.05.2020 року №179 „Про відбір банківської установи для здійснення місцевих запозичень до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади», яке розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради за посиланням - https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/2016-03-11-09-58-01/rishennya-vikonavchogo-komitetu

Банківська установа для укладання договору здійснення місцевих запозичень до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, спрямованих на реалізацію проектів оновлення стратегічних об’єктів довготривалого користування або об’єктів, що забезпечують виконання завдань міської ради, спрямованих на задоволення інтересів населення Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, визначається на конкурсній основі комісією, утвореною виконкомом Мукачівської міської ради.

 Умови здійснення місцевого запозичення до бюджету Мукачівської ОТГ:

- місцеве запозичення має бути здійснено у формі укладання кредитного договору.

- за попередніми розрахунками очікуваний розмір запозичення  біля  100,0 млн. грн. (сто  мільйонів гривень).

- строк, на який здійснюється місцеве запозичення – до 24 місяців, з моменту укладення кредитного договору, з правом  дострокового погашення.

- майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням – без забезпечення.

Для участі в конкурсі банк-претендент повинен подати до комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

- конкурсну пропозицію щодо здійснення місцевого запозичення, в якій обов’язково вказується (розмір процентної ставки та комісії за управління кредитом, розрахунок вартості кредиту, забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням та інші умови кредиту);

- копія банківської ліцензії;

- довіреність на ім’я особи, яка представлятиме інтереси банку-претендента в період проведення конкурсу;

- проєкт договору для здійснення місцевих запозичень до бюджету Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, в якому врахувати такі умови:

1) фіксована процентна ставка;

2) комісія за управління кредитом;

3) графік погашення позики (окремо погашення  тіла кредиту та відсотків за користування кредитом);

4) інші обов’язкові послуги, виконання яких збільшує кінцеву суму кредитного зобов’язання;

 5) банківська установа може запропонувати додаткові умови.

Банк-претендент подає документи в конверті в запечатаному вигляді, на якому зазначається назва претендента та його адреса, найменування конкурсу з поміткою «заява на участь у конкурсі». Зворотна сторона конверта скріплюється у чотирьох місцях печаткою.

Подані на конкурс документи реєструються секретарем комісії у міру їх надходження.

Переможцем конкурсу визнається банк, який за інших рівних умов запропонував найнижчу процентну ставку на відповідний строк та найнижчі витрати з обслуговування кредитного договору.

Комісія в межах своєї компетенції має право: приймати рішення; звертатися до установ банків, які подали пропозиції, за роз’ясненням та наданням додаткової інформації; розглядати на своїх засіданнях інформацію, що надійшла від банківських установ, а також будь-яку іншу інформацію щодо їх діяльності; аналізувати матеріали засобів масової інформації. 

Адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі та режим роботи установи:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича, 2, каб. 40 тел. (03131) 5-48-98, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Понеділок - Четвер

Тривалість робочого дня - з 8.30 до  17.30.

Перерва на обід з 12.30 до 13.00.

П'ятниця

Тривалість робочого дня - з 8.30 до  14.30.

 

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі:

04  червня 2020 року (включно) до 16.00 год.

Місце проведення засідання конкурсної комісії:

Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича, 2, малий зал виконавчого комітету Мукачівської  міської ради, початок роботи конкурсної комісії з   05 червня 2020 року.

Мукачівська міська рада

Прочитано 1602 разів

ГАЛЕРЕЯ