Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів на території міста Мукачева!
Середа, 08 лютого 2017 10:27

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів на території міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У нормативно-правових актах, якими регулюється проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відбулися істотні зміни. Зокрема з 1 січня 2017 року набрав чинності новий Порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 р. №489.

Отож, для обчислення земельного податку й орендної плати доцільно звернутися до органів Держгеокадастру на місцях для одержання нової довідки (витягу) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана після 01.01.2017 р. (і надати копію довідки під час подання податкової декларації на поточний 2017 рік).

Як отримати витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки:

Держгеокадастр наочно продемонстрував порядок отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки:

Нагадаємо: при поданні першої податкової декларації з плати за землю (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом із нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається в разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі (п. 286.2 ПКУ).

Наведена інфографіка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

Прочитано 570 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box