Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Надходження коштів від пайової участі у розвиток інфраструктури міста Мукачева
Четвер, 16 березня 2017 16:31

Надходження коштів від пайової участі у розвиток інфраструктури міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста вимагає комплексного вирішення багатьох проблем, пов’язаних з поліпшенням її технічного стану та подальшим оновленням. Будівництво (реконструкція) об’єктів соціальної сфери і житлово-комунального господарства, проведення робіт з благоустрою міста фінансується за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Мукачева.

 Пайові внески інвесторів (замовників) за право реалізувати проект будівництва на території міста дають можливість збільшити доходи бюджету міста на відтворення інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

За січень-лютий 2017 року до бюджету розвитку міста Мукачева надійшло 329,4 тис. грн. коштів від пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту, сплаченими замовниками, що реалізують проекти будівництва на території міста. Проти відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 251,3 тис. грн. або в 4 рази.

Прочитано 752 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box