Версія для друку
П'ятниця, 06 грудня 2019 10:32

Затверджена Програма забезпечення діяльності Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Затверджена Програма забезпечення діяльності Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки.

Сьогодні 05.12.2019 на позачерговій сесії Мукачівської міської ради затверджена Програма забезпечення діяльності Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в сфері містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності на 2020 - 2022 роки». Загальний обсяг фінансування довгострокової програми – 11395 тис. гривень. Метою програми є створення умов прогнозованого розвитку територій, населених пунктів, які входять до складу об'єднаної громади, підвищення ефективності управління, супроводження містобудівної діяльності, поліпшення екологічного і техногенного стану довкілля та якості життєвого середовища в цілому шляхом розроблення містобудівної документації на окремі території Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади, землевпорядної документації та документів на об’єкти комунальної власності. Одним із завдань Програми є виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки населених пунктів: м. Мукачево, с. Павшино, с. Нове Давидково, с. Дерцен, с.Лавки, с. Шенборн, що дасть можливість здійснити оцінку земель населених пунктів з метою визначення їх нормативну вартість, що сприятиме більшому надходженню коштів до міського бюджету із сплати податків на землю, орендної плати. Розроблення детальних планів території спрямовано на визначення функціонального призначення режими і параметрам забудови однієї чи декількох земельних ділянок, червоних ліній та ліній забудови; черговість та обсяги інженерної підготовки території, систему інженерних мереж, порядок організації транспортного і пішохідного руху, порядок комплексного благоустрою та озеленення. Розроблення документації із землеустрою дасть можливість оформити документи на земельні ділянки комунальної власності. Створення містобудівного кадастру забезпечить обмін документованими відомостями з іншими кадастровими та інформаційними системами з використанням уніфікованої системи електронного документообігу та обміну кадастровими даними; забезпечення практично миттєвого доступу до потрібної інформації. Схемою планування території громади буде визначено принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території громади. Ця документація буде інструментом розумного управління для органів місцевого самоврядування. Завдяки застосуванню геопросторових данних з’являється можливість оперативно приймати рішення щодо забезпечення життєдіяльності громади в будь-якій сфері: освіті, медицині, інженерно-транспортній, санітарно-епідемічному благополуччі, пожежній безпеці тощо.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 50 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 грудня 2019 11:12
Управління комунальної власності та архітектури

Останні з Управління комунальної власності та архітектури

Схожі матеріали (за тегом)