Четвер, 10 травня 2018 09:21

Оголошено конкурс на найкращий мурал на Космонавта Бєляєва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У Мукачеві оголошується конкурс на краще рішення художнього оформлення торцевої стіни будівлі по вул. Бєляєва Павла космонавта,7. Реєструватися та подавати роботи можна до 28 травня. Замовником робіт є Химинець Ірина Василівна (власниця частини будівлі) за підтримки Мукачівської міської ради в особі відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури.

Організатори конкурсу будуть раді бачити в зображенні стилізовані образи пов'язані з містом над Латорицею. Проте цей образ є лише одним з варіантів, конкурсанти можуть використовувати інші теми.

Учасники конкурсу за бажанням можуть зробити відповідні до ідеї муралу ескізні пропозиції які б обіграти середовище - навколишні споруди, дизайн прилеглого майданчика, пішохідний перехід тощо.

До участі у конкурсі запрошуються художники, що працюють у будь-якій техніці. Попередній досвід створення зображень саме в формі муралу не є обов’язковим.

На етапі реєстрації на конкурс потенційні конкурсанти подають зображення своїх попередніх робіт образотворчого мистецтва. Переможець отримує замовлення та можливість реалізації проекту.

Роботи приймають до 28 травня 2018 включно.

Контактні особи:

Химинець Ірина (замовник) 0505139256

Майданевич Яна (реєстрація учасників) 0501564134.

Управління комунальної власності та архітектури

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 306 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних