Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління комунальної власності та архітектури/Відділ архітектури та містобудування/Конкурсу з визначення розробника містобудівної документації «Детальний план територій вулиці Береста Олексія, 97 в місті Мукачево
Середа, 29 березня 2017 15:11

Конкурсу з визначення розробника містобудівної документації «Детальний план територій вулиці Береста Олексія, 97 в місті Мукачево

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради у відповідності до рішення виконкому №79 від 28.03.2017 року «Про проведення конкурсу з визначення розробника містобудівної документації «Детальний план територій вулиці Береста Олексія, 97 в місті Мукачево» оголошує конкурс із залучення підприємств (організації) незалежно від форми власності для організації забезпечення і розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул. Береста Олексія, 97 м.Мукачева», на землях комунальної власності, орієнтовною площею - 5,2 га., з метою зміни цільового призначення зазначеної земельної ділянки і переводом її в категорію земель житлової та громадської забудови (для будівництва і обслуговування багатоквартирних житлових будинків, код КВЦП 02.03).

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

Метою проведення конкурсу – є вибір на конкурсних засадах юридичної або фізичної особи, яка пропонує кращі послуги з розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул. Береста Олексія, 97 м.Мукачева» Учасник конкурсу – суб’єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

Умови конкурсу

Для участі в конкурсі претенденти надають таку конкурсну документацію:

- заяву на ім'я міського голови для участі у конкурсі;

- копії установчих документів претендента;

- копії сертифікатів та ліцензій на право виконання робіт з розробки містобудівної документації;

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаних конвертах і мають містити :

-                    термін виконання робіт.

-                    пропозиції щодо вартості виконаних робіт;

Заяви на участь у конкурсі та конкурсні пропозиції приймаються до 12 квітня 2017 року включно.

Конкурс відбудеться 13 квітня 2017 року в малому залі Мукачівського міськвиконкому.

За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі або умов проведення конкурсу звертатися до виконкому міської ради або секретаря конкурсної комісії (м. Мукачево, пл.Духновича Олександра, 2, відділ архітектури та містобудування, телефон для довідок 2-23-74).

Документи, які надійшли після встановленого терміну або подані в неповному обсязі, не розглядаються, про що заявнику надсилається повідомлення із зазначенням причин не розгляду документів.

Спори, що виникають за результатами конкурсу, розв’язуються у встановленому законодавством порядку.

За результатами проведення оцінювання конкурсних пропозицій учасників конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу.

Про результати конкурсу конкурсна комісія письмово повідомляє всіх його учасників протягом трьох робочих днів із дня прийняття рішення про визначення переможця та опубліковує інформацію про результати конкурсу в порядку, передбаченому для оголошення конкурсу.

Перший заступник міського голови           Р.Федів

Прочитано 165 разів
Відділ архітектури та містобудування

Facebook

Тел.: (03131) 2-23-74

E-mail: v.arh@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса:

м.Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 69)

ГАЛЕРЕЯ