Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/В мікрорайоні «Шипка» почали ремонт дахів на багатоповерхівках
Четвер, 24 березня 2016 10:24

В мікрорайоні «Шипка» почали ремонт дахів на багатоповерхівках

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В мікрорайоні «Шипка» в Мукачеві почали проводити капітальний ремонт дахів багатоповерхівок по вулиці Космонавтів. Тут планують суттєво оновити плоскі дахи, які вже роками протікали. З відповідними зверненнями до міської влади неодноразово зверталися мешканці багатоповерхівок – і їх прохання були враховані при прийнятті бюджету, виділивши для цих потреб кошти.

Як тривають роботи інспектували перший заступник міського голови Ростислав Федів та заступник міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук. Оновлюватимуть дахи на багатоповерхівках по вулиці Космонавтів 32,34,6. Активно тривають роботи з капремонту даху в будинку №34. Його проводять фахівці «Інновадбуду».

Представники міської влади поспілкувалися з мешканцями багатоповерхівок і закликали їх теж контролювати якість робіт, що тут проводяться.

Мукачівська міськрада

Прочитано 456 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box