Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/В Мукачеві оновлюватимуть систему водопостачання та водовідведення
Вівторок, 10 травня 2016 10:25

В Мукачеві оновлюватимуть систему водопостачання та водовідведення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Міські депутати схвалили Програма реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства на території міста Мукачево на 2016-2020 роки. Програма спрямована на розв’язання однієї з найважливіших соціальних проблем міста Мукачево – забезпечення споживачів послугами водопостачання та водовідведення в достатній кількості, з високою якістю, за оптимальних, економічно обґрунтованих тарифів, які забезпечують беззбиткове функціонування ММКП "Мукачівводоканал".

 

Наразі вода в місті подається з 8 водозаборів, з них 5 водозаборів в межах міста, 3 водозабори за межами міста. На сьогодні, за попередніми розрахунками, отримують воду цілодобово 13,570 тис.осіб (20%), за графіком – 56,135 тис.осіб (80%).

Коштом програми буде розроблено гідравлічні моделі водопровідних мереж, проект розширення та реконструкції системи водопостачання, реконструкція та капітальний ремонт зношених на 100% аварійних мереж водопроводу, упровадження автоматизованої системи контролю за напорами у водомережі міста.

Мукачівська міськрада

Прочитано 348 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box