Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Депутати продовжують вивчати проекти рішень чергової сесії
Понеділок, 23 травня 2016 16:27

Депутати продовжують вивчати проекти рішень чергової сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні проекти рішень, що виносяться на чергову сесію Мукачівської міськради вивчали  на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства , будівництва, архітектури та транспорту. 

Так, депутати розглянули проекти рішень Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення 82 сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 30.04. 2015р. № 1413 «Правила утримання собак та котів в місті Мукачево»,  Про розроблення детального плану територій у підніжжя Замкової гори для організації автостоянки,  Про розроблення детального плану території по вул.Духновича,93 в місті Мукачево для реконструкції готельного комплексу “Латориця-Мукачево” та будівництва приватних житлових будинків, Про внесення змін до складу комісії зі встановлення відкритих майданчиків для здійснення підприємницької діяльності біля стаціонарних закладів ресторанного господарства у м. Мукачево.

Мукачівська міськрада

Прочитано 285 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box