Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Затверджено Порядок вжиття заходів щодо звільнення території міста Мукачево від незаконно розміщених об’єктів
П'ятниця, 03 червня 2016 14:11

Затверджено Порядок вжиття заходів щодо звільнення території міста Мукачево від незаконно розміщених об’єктів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Порядок розроблено для запровадження механізму забезпечення благоустрою території міста Мукачево шляхом її очищення (звільнення) від незаконно розміщених об’єктів. Це будівельні споруди, будівельні конструкції у формі будинків, будівель незалежно від їх призначення, стану готовності й способу їх використання (експлуатації), накопичення будівельних матеріалів, окремі будівельні конструкції та їх елементи, тимчасові споруди, малі архітектурні форми та об’єкти (елементи) благоустрою, які розміщенні на землях комунальної власності, іншій поверхні (асфальтне або інше тверде покриття) без належних правових підстав. Положення Порядку не розповсюджуються на випадки очищення (звільнення) території міста Мукачево від об’єктів нерухомого майна, речові права на яке зареєстровані у встановленому законом порядку.

Виявлені Мукачівською міською радою під час виконання наданих повноважень фактів розміщення об’єктів можуть бути підставою для здійснення заходів самоврядного контролю за використанням та охороною земель з метою очищення території міста.

Для проведення заходів щодо очищення території, факт встановлення власника (власників) об’єкту є не обов’язковим. Мукачівська міська рада може вживати заходи щодо встановлення власника об’єкту шляхом отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, на підставі відомостей, наданих Мукачівським міським комунальним підприємством «Міським бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», відділом регулювання земельних відносин, відділом архітектури та містобудування, відділом державного архітектурно-будівельного контролю та генерального плану Мукачівської міської ради.

Очищення території міста Мукачево здійснюється на підставі рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про очищення території міста від незаконно розміщених об’єктів.

Про час проведення заходів з очищення (звільнення) території управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради, не пізніше ніж за три робочих дні, письмово повідомляють учасників, присутність яких визнана обов’язковою, а також розміщує відповідне повідомлення на/поряд з об’єктом, що підлягає очищенню, із зазначенням реквізитів Управління комунальної власності, засобів зв’язку та інших відомостей

Мукачівська міськрада

Прочитано 443 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box