Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Передача майна з балансу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління"
П'ятниця, 27 грудня 2019 10:44

Передача майна з балансу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вчора на позачерговій сесії міської ради депутати схвалили рішення про передачу на баланс ММКП «Ремонтно-будівельне управління" частини дорого по вул. Мукачівська протяжністю 500м. та автобусні зупинки кількістю - 5 шт., загальною балансовою вартістю 388 739,00 грн.

Дане рішення прийнято з метою забезпечення належного утримання частини дороги переданої на баланс та проведення робіт з заміни існуючих та встановлення нових автобусних зупинок на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Управління міського господарства міськвиконкому

Прочитано 23 разів

ГАЛЕРЕЯ