Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Рішення "Про списання з балансу Управління міського господарства Мукачівської міської ради багатоквартирних будинків" сьогодні прийнято депутатами на сесії міськради.
Четвер, 26 березня 2020 11:54

Рішення "Про списання з балансу Управління міського господарства Мукачівської міської ради багатоквартирних будинків" сьогодні прийнято депутатами на сесії міськради.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Згідно даного рішення буде проведено списання багатоквартирних будинків №40 по вул. Великогірна та № 16 по вул. Штефана Августина з балансу Управління міського господарства, затверджено склад комісії зі списання та складено акт про списання даних багатоквартирних будинків.

У разі коли у списаному з балансу багатоквартирному будинку окремі квартири та/ або нежитлові приміщення не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на них не зареєстроване, такі квартири та/або нежитлові приміщення приймаються на баланс балансоутримувача, а право власності на них реєструється в установленому законом порядку.

ОСББ доручено забезпечити належне управління багатоквартирним будинком, утримання та експлуатацію спільного майна і прибудинкової території.

Управління міського господарства міськради

Прочитано 9 разів

ГАЛЕРЕЯ