П'ятниця, 19 серпня 2016 14:18

Сесія затвердила Статут ММКП „ПАРК” в новій редакції

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

18 серпня на сесії Мукачівської міської ради депутати затвердили Статут ММКП „ПАРК” в новій редакції. Зміни стосувалися пункту 1.8 Розділу 1 Статуту Мукачівського міського комунального підприємства „Парк”, де змінилося місцезнаходження Підприємства: 89600, м. Мукачево, площа Духновича, 2.

Слід зазначити що останнім часом в парках міста надзвичайно великий обсяг робіт щодо покращення їхнього естетичного вигляду.

Це стосується і парку в “Підгорянах” і особливо у парку “Перемоги”. Останній майже повністю змінив свій зовнішній вигляд, перетворившись на парк-красень, який став улюбленим місцем відпочинку дітей та дорослих. Вже облаштовано нову пішохідну доріжку на дамбі, встановлено 34 ліхтарі, 21 сміттєву урну. Фестивальне містечко підготовлене до проведення майбутніх фестивалів, частково облаштовано спортивно-розважальний майданчик та зручні пішохідні доріжки біля нього.

Заплановано встановити додаткові лавиці на дамбі та території парку, облаштування екопарковки, встановлення інформаційно-попереджувальних табличок тощо.

І це лише початок...

Подібна реконструкція запланована по всіх парках та скверах міста.

Прочитано 342 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box