Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Мешканці вулиці Я. Мудрого просять владу прибрати напівзруйновані сараї
Четвер, 01 вересня 2016 15:52

Мешканці вулиці Я. Мудрого просять владу прибрати напівзруйновані сараї

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Більше десяти власників квартир по вулиці Ярослава Мудрого звернулися до міської влади зі скаргою на те, що на території внутрішнього двору №3,5 біля напівзруйнованих сараїв облаштовують стихійні сміттєзвалища. «Наші намагання самостійно прибрати прилеглу до нас територію давали лише тимчасовий ефект. З напівзруйнованих сараїв чути неприємний різкий запах гниючого сміття – все це створює картину страшного запустіння, дикості та антисанітарії», - йдеться у колективній скарзі.

Також мешканці просять владу навести лад, притягнути до відповідальності власників сараїв, прибрати зруйнований будівлі.

Як повідомив начальник управління міського господарства Олег Ціник комунальні служби відреагують на це звернення. «Ми оперативно вирішимо проблему. Неприпустимо, що в центральній частин міста у зруйнованих сараях облаштовують смітники. Територію буде прибрано та наведено на ній лад», - обіцяє посадовець.

Мукачівська міськрада

Прочитано 273 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box