Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Ремонтні роботи, які додають зручностей не тільки мешканцям вул. Карпенка-Карого...
Вівторок, 25 жовтня 2016 11:47

Ремонтні роботи, які додають зручностей не тільки мешканцям вул. Карпенка-Карого...

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ремонтні роботи, які почалися учора на пішохідній частині вул.Карпенка-Карого викликають позитивні емоції не тільки, власне. мешканців цієї вулиці, але й тисяч інших, які проживають в найбільшому мікрорайоні нашого міста — Росвигівському.

Безперечно, що відразу всі будинки, вулиці, пішохідні доріжки, шляхопроводи тощо не можуть бути капітально відремонтовані, зроблені так, щоб радувати око городян, зробити за один раз життя кожного комфортнішим та зручнішим.

Звичайно, що у першу чергу беруться до уваги ті мікрорайони, у яких давно не проводилися ремонтні роботи, де проживає найбільша кількість мешканців. Це можна зрозуміти, хоча від цього не легше тим, хто не живе у багатоповерхівках, хто власним коштом звів будинок, а зараз повинен чекати, коли благоустрій прийде й на їхні вулиці.

 Ремонтні роботи по вул. Карпенка - Карого, засвідчують, що управління міського господарства Мукачівського міськвиконкому у своїй роботі прагне враховувати інтереси різних категорій мешканців і таким чином перетворювати наші сподівання у реальні справи.

Відділ з питань внутрішньої політики

Мукачівського міськвиконкому 

Прочитано 335 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box