Вівторок, 21 березня 2017 18:58

В Мукачеві ОСББ отримають допомогу з міського бюджету

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про це пообіцяв міський голова Андрій Балога в ході зустрічі з представниками асоціації ОСББ Мукачева. Загалом на початок року в Мукачеві створено та діють 40 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 - в стадії створення та реєстрації. Для підтримки цих структур на сесії буде прийнята програма за рахунок чого будуть співфінансувати ремонт дахів, мереж. Фінансовий ресурс програми, заходи програми – все це задорученням міського голови вже розробляють фахівці управління міського господарства, враховуючи пропозиції ОСББ.

Окрім того, влада міста надаватиме посильну допомогу ОСББ для оформлення права постійного користування земельними ділянками під багатоповерхівками.

Також представникам ОСББ в ході зустрічі пропонувалося користуватися програмою відшкодування частини кредитів на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків. Минулоріч такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Всього використано 186,5 тис.грн. Місто гарантує повернення 55% цього кредиту коштом програми.

Мукачівська міськрада

Прочитано 405 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних