Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Про встановлення розміру ставки транспортного податку в м.Мукачево
Понеділок, 08 червня 2015 21:53

Про встановлення розміру ставки транспортного податку в м.Мукачево

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Згідно ст. 9 ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Мукачівський виконком повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення розміру ставки транспортного податку в м.Мукачево».

Відповідно до вимог Податкового кодексу України № 2755–VI від 02.12.2010 року із змінами та доповненнями, Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 року із змінами та доповненнями, та на підставі п. 24 ст. 26, п.1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Мукачівська міська рада пропонує:

  1. Затвердити Положення про транспортний податок в м.Мукачево згідно додатку 1.
  2. Встановити ставку податку з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000,00 гривень за кожен легковий автомобіль, який використовувався до 5 років і має об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.
  3. Затвердити аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження регуляторного акту згідно додатків 2 та 3.
  4. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2016 року.

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження розміщено в мережі Інтернет на сторінці www.mukachevo-city.org.ua (Розділ Регуляторна діяльність та підприємництво, Регуляторна діяльність, Повідомлення про оприлюднення, Проекти регуляторних актів та АРВ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу, базового відстеження просимо надсилати на адресу розробника управління міського господарства виконкому Мукачівської міської ради Закарпатської області протягом місяця протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: м.Мукачево, вул.Пушкіна, 2, Управління міського господарства, каб. 81, тел.: 2-30-48, e-mai:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Управління міського господарства

Прочитано 365 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box