Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління міського господарства/Про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються споживачам ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс»
Середа, 03 червня 2015 16:31

Про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються споживачам ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються споживачам ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс»

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про намір здійснити зміну діючих тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,

що надаються споживачам ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс»

На виконання приписів ч.2 ст.31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011року, ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс» керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 доводить до відома споживачів інформацію про перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , структуру розрахунку тарифу, обґрунтування зміни та необхідності введення в дію тарифу про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Зазначена інформація доводиться до відома споживачів на офіційному сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет, в газеті “Мукачівська ратуша“ та інформаційних стендах м.Мукачево.

Керуючись порядком доведення до споживачів інформації про тариф на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій усі зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб у письмовій формі підлягають реєстрації та розгляду ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс» надісланих на адресу 89600, м.Мукачево, вул.Ужгородська, 17, в зазначений строк.

Строк протягом якого від фізичних та юридичних осіб приймаються зауваження та пропозиції становить 14 днів з дня публікації про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території.

ОБҐРУНТУВАННЯ

необхідності зміни діючих тарифів для споживачів

ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс»

На обслуговуванні підприємства знаходиться 486 багатоквартирних будинків.

Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлений рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради за 29.08.2006р. №187 „Про встановлення розміру квартирної плати та плати за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій” та скоригований рішенням виконкому 29.06.2011 року №173, не змінювався протягом цього часу, не відшкодовує в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з ростом рівня заробітної плати, яку підприємство зобов’язане збільшувати відповідно до законодавства України (до складу діючого тарифу включені розрахунки фонду оплати праці, виходячи із мінімальної заробітної плати 960 грн., на даний час з 01.01.2013 вона складає 1147 грн., тобто ріст мінімальної заробітної плати за період дії тарифів склав 19,5%).

Енергоресурси (вартість електроенергії в порівнянні з 2011 роком зросла на 30% - з 0,2836 грн. до 0,3648 грн.) та матеріали підприємство також закуповує по цінам постачальників, які зросли в середньому на 180-200%, та не має змоги впливати на їх рівень. Крім оплати енергоресурсів, необхідні витрати і на поточний ремонт будинків що знаходяться на обслуговуванні підприємства.

Рівень відшкодування фактичних витрат діючим тарифом в розмірі (середній тариф 0,90 грн. за 1м2) на 01.04.2013 р. склав 56,9%.

Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності ТОВ «І.Т.В.Сервіс Плюс» до економічно обґрунтованого рівня. Зміна тарифу на 75% в середньому до 1,58 грн. за 1м2 покращить якість та умови обслуговування споживачів.

Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у зв’язку із законодавчою зміною рівня заробітної плати та зборів на обов’язкове державне соціальне страхування. Зміна діючих тарифів здійснена відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Прочитано 370 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box